Каталог товарів
Новинки

Головна сторінка сайту

Ми раді, що Ви вирішили завітати до нас на Головну.

Послуги рекламного супроводу в інтернеті

Інтернет-магазин тексту КЕА - створений для пошуку рекламних фахівців, що працюють з малим і середнім бізнесом. У нас можна дуже легко вибрати послугу реклами в інтернеті, користуючись зручним і покроковим меню каталогу товарів. У кожній категорії розміщена послуга у вигляді картки товару, куди ми постаралися вмістити максимум зрозумілої інформації. В такому порядку, кожен може підрахувати бюджет на інтернет рекламу і зрозуміти:

 • які онлайн-послуги використовувати,
 • на чому можна заощадити,
 • що можна зробити самостійно.

Проєкт КЕА оригінальний, і тут кожен зможе для себе вибудувати схему співпраці. Багато наших клієнтів не могли зрозуміти, що саме їм потрібно, маючи тільки абстрактні уявлення про те, як правильно замовити рекламний текст, тепер велика частина наших знань оформлена у вигляді простих карток товарів.

Фактично, коли покупець заходить в магазин, щоб купити яблук, він може їх вибрати - за формою, кольором, запахом, назвою або просто оцінюючи візуально. Але смак яблука знайомий кожному, а ось реклама в інтернеті ціни не має, смаку теж, та й гарантій особливо ніяких. Тому, ми вирішили дати відчути послугу і відчути її реальний образ, а також максимально прибрали абстрактне уявлення про вартість. Ми самі були шоковані, на першому етапі заповнення карти сайту, тому прекрасно розуміємо ваше здивування від цього магазину.

Замовити сайт в Україні

Не кожен знає, скільки коштує створити сайт в Україні, і яку роботу проробляють фахівці. Втративши один пункт зі списку, вже через пару місяців потрібно буде щось переробляти, і це може тривати нескінченно без необхідних знань, але ж це вагомі витрати. Є агентства у яких можна замовити сайт без шкоди, але на жаль, їх небагато. Дизайн, верстка та інші роботи з виготовлення веб-ресурсу звичайно важливі, але часто буває що потрібно замовити текст для сайту або використовувати послуги копірайтера в інших цілях, і тоді може починатися найцікавіше.

Послуги копірайтерів

Спеціалізований майданчик для копірайтерів надає можливість ознайомитися з послугою того чи іншого фахівця, а також купити готовий рекламний текст, і це багатьох влаштовує. Зовсім інше питання, коли важливо замовити seo-текст з особливою начинкою і знайти спільну мову з виконавцем, та ще й покрити парочку інших важливих питань (пройдіться по каталогу послуг, і тоді стане ясно, про що ми говоримо). За викладеним портфоліо копірайтера не завжди ясно, якими навичками володіє фахівець і які додаткові завдання належить виконати замовнику самостійно, щоб правильно поставити мету для тексту. Нечітке розуміння важливих моментів в послугах копірайтера - більшість клієнтів або відлякує від можливості замовлення, або залишає з текстом невідповідним цілям, а в окремих випадках, клієнтам безмірно везе.

Для соціальних мереж

Особливої ​​уваги потребують послуги для соціальних мереж. Майданчики переповнені та готові приймати нові обличчя. Але, зі всією красою, соцмережі підходять не кожному бізнесу, але про це у відповідному розділі. Єдине, написання постів на замовлення не обмежується лише текстом, а вміщує ще й інші послуги, без яких написання текстового посилання взагалі безглуздо.

Просування сайту в інтернеті

В послуги з просування можна вкласти теж багато. Найчастіше, популярне саме просування сайту, але ж є і просування фахівця, що відноситься до певної сфери, так і ті ж соцмережі. Щоб замовити просування сайту, обов'язково слід ознайомитися з прайсом або каталогом виконуваних дій, адже багато клієнтів фрілансерів, часто оплачують повітря.

Наприклад, для просування посиланнями використовується багато методів, але які саме замовник не знає, а просто оплачує місяць обслуговування. Щоб seo просування замовити, теж потрібно переконатися в компетентності фахівця, а подібна інформація найчастіше, прихована.

Переклади текстів

Основні методи просування сайту в Україні доповнені тепер - багатомовністю. Тобто, для українського користувача Гугл видає підказки ключових запитів українською мовою. Мало того, багато користувачів не побачивши текст зручною мовою, йдуть з ресурсу. Виконавши переклад статей з російської на українську мову онлайн перекладом, тексти обов'язково підлягають вичитуванню. У перекладах текстів взагалі багато нюансів, тому більш детальну інформацію шукайте в категорії переклади та у вкладених картках товарів.

Тексти для зовнішньої реклами

Але не єдиним інтернетом живий бізнес. Аутсорс вже давно зайняв свої позиції й офіс багатьом підприємцям став без потреби, але ж текст для зовнішньої реклами теж хтось пише. Якщо немає креативу серед співробітників тоді організація звертається за допомогою до фахівців на фрілансі, щоб замовити:

 • макет оголошення для розклеювання,
 • текст для оголошення,
 • текст для флаєра,
 • текст для етикетки,
 • тексти для ЗМІ та багато іншого.

Послуги написання комерційних текстів

Офісу також потрібні завжди комерційні тексти, з абсолютно різних приводів. До того ж, навички вузької спеціалізації можуть знадобитися один раз на рік або рідше, і наймати на посаду в будь-якому випадку невигідно. Як підсумок, ми створили окрему категорію, де можна замовити:

 • текст комерційної пропозиції,
 • текст комерційного листа,
 • текст подяки,
 • текст подячного листа,
 • текст запрошення,
 • текст відгуку,  

Але, для того щоб у нас замовити написання відгуків, необхідно надати вірогідну інформацію. Послуга з написання відгуків своєрідна і може бути не узгоджена, а ми залишаємо за собою право відмови через невідповідність пріоритетам нашого магазину. В такому випадку, клієнт завжди може замовити відгук на фріланс біржі.

Сподіваємося, що викладена інформація дала багато приводів для роздумів як замовникам, так і фрілансерам.

Ми завжди відкриті до цікавих пропозицій, більше дізнайтеся в розділі "Партнерство"

Лицензия недействительна
Скрипт интернет-магазина Okay